AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Regulament postare Creatii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
BuLaN-
BuLaN-
Administrator
Administrator

Bara Warn : Regulament postare Creatii 0warn10
Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 158
Banuti Banuti : 4976
Data de inscriere Data de inscriere : 10/09/2011
Varsta Varsta : 28
Localizare Localizare : China
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Fotbal , cs
Stare de spirit Stare de spirit : Agresivv

Regulament postare Creatii Empty
MesajSubiect: Regulament postare Creatii Regulament postare Creatii Icon_minitimeMier Sept 21, 2011 9:56 am

Regulament pentru cel care-si expune creatiile:


1) Se accepta doar un singur topic/om. Adica doar intr-un topic va veti putea expune lucrarile.
2) Nu faceti RIP! Ripul inseamna sa iei o semnatura si sa zici ca e a ta, sau sa iei o parte dintr-o semnatura sa o adaugi in semnatura ta si sa zici ca tu ai facut toata semnatura sau sa iei un stock/un efect/un c4d la care trebuie sa-ti ceri voie pentru a-l putea folosi, iar tu nu i-ai cerut voie. Ripul se pedepseste, dupa gravitate si dupa gradul de intentie de la avertisment verbal pana la warn sau chiar ban 1 saptamana! Deci aveti grija.
3) Creeatile cu tenta rasista, care jignesc s.a.m.d. vor fi sterse fara avertisment si pedepsite cu warn!
4) Se respecta celelalte reguli generale ale forumului.

Regulament pentru cel care comenteaza creatiile:


1) Argumentati intotdeauna. Chiar daca stiti photoshop, si ziceti direct "naspa nu-mi place", trebuie sa argumentati, altfel se considera post-hunt si se pedepseste cu warn.
2) Stock-ul, efectul etc folosit se cere doar in PRIVAT, nu faceti post in care veti scrie doar ca "da-mi si mie stock-ul" pentru ca se va pedepsi cu warn. Puteti de exemplu sa scrieti de ce va place si ce ar putea adauga, iar la final sa cereti stock-ul.
3) Ganditi intotdeauna ce ar merge la o lucrare pentru a fi mai buna, iar apoi postati ce credeti. Nu vreau sa vad posturi gen "misto gg" sau "prima e cea mai frumoasa iar ultima nu-mi place". Trebuie sa argumentati!
4) Se respecta celelalte reguli generale ale forumului.
Sus In jos

Regulament postare Creatii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
ť Model postare
ť Model postare
ť Model Postare !
ť Model postare Battle
ť Regulament Forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: PHOTOSHOP ZONE :: Creatiile Personale-